1988’den Beri Türkiyenin Toptan , Perakende İç Giyim Markası.

Hakkımızda

Markamız 1966 Yılında Süleyman Turan AYDIN tarafından kuruldu.Kurulduğumuz günden bugüne her zaman iç giyim sektöründe farklı olduk.

Bunun sebebi;

Her şeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Turay Tekstil ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."

Belki hiç bir tekstil firmasının yapmadığı kadar tasarım, kumaş ve iplik kalitesi, işçilik gibi konularında sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. İç Giyimde birçok farklı tasarımlar yaparken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz.

Bu yüzden de, kendi imalatımız ve perakendelerimizde "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

Hizmet verdiğiniz sektörde, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.